جستجو کردن
Close this search box.

صنعت خودرو

پوشش محافظتی
حرفه ای برای خودرو

یک پوشش دائمی برای تمام سطوح

حالا حالاها پوشش دیگری نخواهد آمد !!

سرامیک پرو یک رهبر جهانی در پوشش های سرامیکی بر اساس نانو تکنولوژی است. ما طیف وسیعی از محصولات را که برای سطوح خاص طراحی شده اند ارائه می دهیم. پوشش سرامیکی ما برای صنایع خودرو، دریایی، هواپیما و تجهیزات کاربردی صنعتی طراحی شده است. فرمولهای محصولات به صورت مولکولی برای سطوح مانند رنگ، پلیمر، شیشه و … طراحی شده اند.

پوشش های سرامیک پرو با پر کردن حفره های مولکولی سطوح توسط مواد سرامیکی در ابعاد نانو باعث ایجاد یک سطح هیدروفوب می شوند که آلودگیها و … را به سطح غیر قابل نفوذ می کند.این موضوع باعث می شود که محصولات ما یک محصول ایده آل برای کاربردهای حیاتی در همه صنایع باشد.

هیچ محصول دیگر در دنیا کاملا مشابه این نیست!

سرامیک پرو یک پوشش چند لایه ای، مایع و شفاف و روشن نانو سرامیک است که با فرمول نانو تکنولوژی برای محافطت از سطوح ساخته شده که یک انقلابی عظیم در این عرصه بوجود آورده است. هنگامی که بر روی سطح اعمال می شود، این فن آوری با پیوند شیمیایی که ایجاد میکند موجب می شود تا سطح ناهموار به یک سطح با ساختار کاملا هموار تبدیل شود و باعث ایجاد یک سپر شیشه ای دائمی، با دوام و قابل انعطاف بر روی سطوح تبدیل شود. سرامیک پرو را می توان به مانند یک کت و شلوار اضافی با ۳ برابر ویژگی های سختی و خود تمیزشوندگی توصیف کرد .

جدول مقایسه سرامیک پرو بعنوان یک پوشش سرامیکی پایدار با سایرین

همه اینها چطور امکان پذیر است ؟

هیچ نوعی رنگ ، و پوشش دهنده دیگری نمی تواند در این سطح و همانند سرامیک پرو دارای طول عمر باشد ومحافظت ایجاد نماید .

سرامیک پرو همه روزه در حال بهبود و انجام آزمایشهای به روز در جهت تولیدات بهتری می باشد و آخرین نتیجه تستهای آزمایشگاهی آن به سختی بالاتر از 9H رسیده است و از آنجاییکه در استاندارد از این میزان سختی بالاتر تعریف نشده است سختی 9H آخرین سطح سختی می باشد. پوشش نرمال طبیعی سختی بین 2H تا 4H می باشد . و این باعث می شود در حال حاضر این نوع پوشش برترین پوشش از نظر سختی در بازار باشد . این سپر شیشه ای جدید، مانع از خش های جزئی بر روی سطح می شود و بعنوان یک کت و شلوار اضافی و به عنوان یک لایه قربانی و فداکار! عمل می کند. و این محصول رنگ اصلی کارخانه را از آسیبهای زیادی ( جدول فوق ) حفظ میکند.

با ایجاد لایه سرامیک پرو هر خراش سطحی که در پوشش اتفاق می افتد، به راحتی با استفاده از صیقلی از بین میرود و پوشانده می شود که یکپارچگی پوشش اصلی را تضعیف نمی کند. و رنگ به دلیل پوشش شیشه ای ایجاد شده محافظ UV آن از محو و یا از بین نمی رود.

این طرز تفکر برای ما بوجود می آید که از سرامیک پرو به عنوان یک لایه شیک همانند کت و شلوار اضافی، بر روی وسیله نقلیه استفاده می کنیم که تنها پوشش را بسیار مقاوم و سخت تر می کند. در صورتیکه این محصول

علیرغم اینکه بعنوان یک سپر از وسیله نقلیه شما محافظت می کند موجب آرامش و اطمینان خاصی از عدم صدمه به خودرو حتی در محیط های خشن شده که این موضوع نیز لذت کاملتری از وسیله نقلیه حین رانندگی برای شما به ارمغان خواهد آورد .

این محصول تولید شده با تکنولوژی و فناوری نانو موجب می شود تا نانوذرات سرامیکی برای پر کردن کوچکترین حفره هایی که بر روی سطوح رنگی وجود دارند بکار آیند تا یک سطح محافظ شیشه ای سرامیکی براق، صاف و بسیار نرم و آبگریز (هیدروفوب) و خودتمیزشونده بوجود آید.
سرامیک پرو به طور چشمگیری تنش و زاویه سطح تماس آلودگیها با سطح را کاهش می دهد تا آلودگی های محیطی از جمله : فضله پرنده، آلودگیهای زیست محیطی ، خاک، خاکستر و رنگ روغنی و ترافیکی و… از اتصال به سطح جلوگیری کرده و در نهایت به راحتی در حالیکه از سطح آنها کاسته می شود بواسطه آب از بین می روند و این به عنوان یک خود تمیز شونده نامیده می شود .

Ceramical Pro 9H یک حفاظت دائمی است ، اگر به درستی نگهداری شود! این محصول تنها با سایش سخت از بین میرود و در واقع همین سختی باعث می شود محصول را از واکس و سایر ترکیبات مشابه متمایز کند .

چرا باید سرامیک پرو را بر روی خودرو خود اجرا کنیم ؟

 • پیوند دائمی!

در مقایسه با دیگر محصولات حفاظت از سطح موجود در بازار Ceramic Pro 9H یک پیوند دائمی با پوشش روشن و یکپارچه ایجاد می کند. هنگامی که Ceramic Pro 9H ترکیب می شود، نمی توان آن را توسط مواد شیمیایی حذف و یا از بین برد. تنها راهی که می توان آن را حذف کرد، ماشینکاری و پولیش سطح است.

 • ایجاد یک سطح خودتمیز شونده ، با کمترین شرایط نگهداری

صاف وصیقل بودن سطوح پوشانده شده این اجازه را نمی دهد که خاک، گرد و غبار ، قیر و سایر مشتقات رنگی و اینچنینی به رنگ، شیشه و سایر سطوح پوشش داده شده بچسبد. این باعث می شود وسیله نقلیه خود را راحت تر نسبت به قبل شستشو دهید. استفاده از واکس برای خودرو اکنون منسوخ شده است !!

 • سرمایه گذاری منطقی و معقول

پوشش سرامیک پرو برای بیرون و داخل خودرو موجب می شود این سطوح شرایط اولیه خود را حفظ نمایند. بنابراین ارزش بازار فروش به طور قابل توجهی بالاتر خواهد بود!

 • نو ، همیشگی و پایدار بمانید

هنگامی که سطح با سرامیک پرو پوشش داده شده است، شما یک اثر آینه، براق و شفاف خواهید داشت که عمق رنگ را نسبت به هر سطح معمولی دیگر براحتی می توانید ببینید! با نگهداری مناسب، برای سالهای زیادی به یک پایانی از وجود سطح معمولی خواهید رسید.

سرمایه گذاری مناسب

بدنه و داخل خودرو با گذشت زمان شفافیت و کیفیت اولیه خود را از دست میدهد. بنابراین ارزش خودرو در بازار باز فروش به طور قابل توجهی بالاتر خواهد بود! سرامیک پرو باعث حفظ کیفیت ظاهری خودرو خواهد شد.

همیشه نگاه جدیدتری خواهید داشت

هنگامی که خودرو با سرامیک پرو پوشش داده شده است، شما یک اثر همچون آینه و براق خواهید داشت و عمق رنگ را مشاهده خواهید کرد . این قابل مقایسه با هر چیز دیگری نیست! با نگهداری مناسب، خودرو شما برای سال های زیادی درخشان خواهد بود.

نگهداری و نظافت کمتر

سطح پوشش داده شده با سرامیک پرو با ایجاد یک سطح نرم و صاف ، این اجازه را نمی دهد تا آلاینده های حاصل از لنت ترمز به چرخ و رینگها و سایر آلاینده ها به رنگ، شیشه و سایر قسمتهای خودرو شما برسد. این باعث می شود وسیله نقلیه نیاز به شستشو کمتری داشته باشد. واکس و پولیش اکنون منسوخ است.

سیستم سرامیک پرو

CERAMIC PRO فقط برای رنگ بدنه خودرو نیست. ما راه حل هایی برای حفاظت از محیط داخلی خودرو نیز ارائه کرده ایم.

همیشه تازه بمانید !

سرمایه شما لایق بهترین هاست

پرسش و پاسخ

 • آیا سرامیک پرو برای خودرو من مناسب است و به رنگ آن آسیب نمی رساند ؟

بله مناسب است . این محصول بر اساس فرمولاسیون پیشرفته تولید شده و برای تمامی سطوح از جمله بدنه خودرو مناسب می باشد و به هیچ وجه به خودرو شما آسیب نخواهد زد .

 • آیا ممکن است سرامیک پرو در طول زمان پوست پوست ، ترک ، زرد و یا شکننده شود ؟

خیر ، این افتاق ممکن نیست بوجود آید چرا که سرامیک پرو تحت سخت ترین آزمایشات SGS و در شرایط مختلف تست شده و موفق به دریافت تمام استانداره های لازم شده است .

 • آیا سرامیک پرو برای سایر سطوح دیگر خودرو نیز مناسب است ؟

بله، یکی از ویژگی های فوق العاده سرامیک پرو، قابلیت انعطاف پذیری و توانایی آن برای محافظت از هر سطحی است که شما انتخاب می کنید!

 • آیا سرامیک پرو جایگزین مناسبی برای واکس و پولیش می باشد ؟

بله کاملا! هنگامی که سرامیک پرو استفاده می شود، شما هرگز نیازی به استفاده مجدد از واکس و … نخواهید داشت. تمیز کردن وسیله نقلیه خود را به راحتی همانند تمیز کردن یک شیشه می توانید انجام دهید. بدون نیاز به شستشوی با مواد ساینده و یا هر نوع واکس دیگر.

 • آیا سرامیک پرو اتومبیل من را از ایجاد خش ها محافظت می کند ؟

بله، پس از ایجاد پوشش سرامیک پرو، سطح رنگ بدنه خودرو شما ۳ برابر سخت تر از رنگ بدون پوشش سرامیک پرو خواهد شد. این پوشش بسیار مقاوم در برابر ایجاد خش و خراش است. سرامیک پرو یک پوشش شیشه ای است، و در حالی که شیشه نیز می تواند خراشیده و تراش شود ، سرامیک پرو آن را بسیار مقاوم تر از وضعیت فعلی می کند.

 • آیا می توانم محصول را خریداری و همانند واکس خودم بر روی خودرو اجرا کنم ؟

خیر، از آنجاییکه نیازمند تجهیزات و اجرای یکسری عملیات قبل از ایجاد پوشش سرامیک پرو می باشید این محصول باید توسط متخصصین آموزش دیده و دارای گواهی آموزش استفاده شود. این محصول مستلزم توجه جدی به جزئیات اجرا و درک صحیح نحوه کار روی پوشش های مجاز است.

 • چه کسانی مجاز به نصب و اجرای سرامیک پرو می باشند ؟

نمایندگان مجاز و آموزش دیده سرامیک پرو ایران مجاز به اجرای این محصول می باشند.

 • آیا اشخاص و فروشگاههای دیگری که مدعی نصب و اجرای این محصول می باشند و در لیست نمایندگان نیستند نیز مورد اطمینان می باشند ؟

خیر، این محصول فقط در نزد نمایندگان مجاز ما موجود بوده و سایر فروشگاهها و … ممکن است محصول غیراورجینال و تقلبی به شما ارائه دهند ، لذا مستدعی است موارد مشاهده شده را جهت پیگیری مستقیما با تلفن ۰۹۱۲۱۰۹۷۷۱۳ در میان بگذارید .

 • فرایند اجرای این محصول چقدر بوده و چه مدت بطول می انجامد ؟

فرآیند اجرای سرامیک پرو بین ۱ تا ۵ روز بسته به شرایط و وضعیت رنگ بدنه خودرو شما، ابعاد وسیله نقلیه و بسته هایی که انتخاب می کنید دارد . گام اول این است که خودرو را بشوییم و آماده کنیم. گام دوم این است که تمام نقص هایی مانند هولوگرام و خراش ها و … رنگ خودرو را اصلاح کنیم. هنگامی که وسیله نقلیه به درستی آماده و نزدیک به رنگ فابریک کارخانه می شود در این مرحله فرآیند پوشش سرامیک پرو آغاز خواهد شد و پس از آن خشک کردن پوشش با دستگاه اینفرارد که بصورت اشعه می باشد آغاز خواهد شد و این پروسه نیز حداقل ۱ روز زمان نیاز دارد . با این تفاسیر لطفا برای تحویل خودرو عجله نکنید و اجازه دهید کارشناسان ما با تمرکز و فراق خاطر نهایت سعی خود را در ارائه بهترین کیفیت و خدمات به شما عزیزان بکار برند .

 • بر روی سطح بدنه خودرو من یکسری آسیب ها و خراش هایی وجود دارد ، آیا سرامیک پرو آنها را ار بین خواهد برد؟

خیر سرامیک پرو به تنهایی قادر از بین بردن موارد ذکر شده نیست، متخصصان آموزش دیده و خبره ما متخصصان هنر اصلاح سطح هستند. متخصصان ما خودرو را به بهترین شرایط مطلوب بازگردانده و سپس سرامیک پرو را استفاده می کنند.

 • برای حفظ پوشش سرامیک پرو چه کارهایی باید انجام دهیم؟

خودرویی که پوشش سرامیک پرو شده است بوسیله شامپو بدنه خودرو و شوینده معمولی براحتی بسیار تمیز و براق می شود. و خوشبختانه در برابر مواد مخرب و شیمیایی خشن، بدون ایجاد آسیب با سرعت شستشو شده و براحتی پوشش خود را حفظ می کند .

 • بعد از اجرای سرامیک پرو بر روی خودرو آیا می توان از واکس استفاده کنم ؟

خیر !!!! سرامیک پرو یک جایگزین فوق العاده برای واکس با امکانات و خواص فوق العاده می باشد . واکس را برای همیشه فراموش کنید .

 • آیا این محصول نیاز به خدمات سالیانه و سرویس های ادواری دارد ؟

بله برای حفظ و نگهداری بهتر و عدم ابطال ضمانت نامه، شما باید سالانه به مرکز خدمات بر اساس موارد مندرج در برگه گارانتی مراجعه کنید. برای اطمینان از اینکه سرامیک پرو به درستی برای تمام طول مدت ضمانت تحت مراقبت می باشد. اگر بازرسی سالانه را از دست دهید، ضمانت نامه در زمان بازرسی سالانه از دست رفته به بسته کوچکتر پیش بینی می شود. یعنی یک ضمانت بسته طلایی (طول عمر) یک ضمانت نقره ای (۱ ساله) زمانی که یک سرویس سالانه از دست رفته است، تبدیل به یک ضمانت نقره ای (۵ ساله) می شود.

 • بعد از اجرای سرامیک پرو تا چه زمانی نباید خودرو را شستشو دهم ؟

شما باید ۱۵-۲۰ روز قبل از شستشوی اول ( بعد از تحویل خودرو ) صبر کنید تا سرامیک پرو به طور کامل خشک شود. اگر متوجه شوید که ماشین شما در طی این زمان اثراتی از قبیل : لکه های آب، فضله پرنده، شیره درختان و … بر روی آن ایجاد شده است ، بلافاصله با دستورالعمل های شستشوی صحیح و به آرامی آنها را پاک کرده و شستشو نمایید تا بطور کامل حذف شوند. به خاطر داشته باشید که پوشش سرامیک پرو علیرغم خشک کردن در تعمیرگاه بعد از اتمام کار با دستگاه اینفرارد ممکن است در برخی قسمتها همچنان نرم تر باشد بنابراین بسیار آرام خودرو را شستشو دهید تا خش بر روی آن ایجاد نشود.

 • آیا سرامیک پرو می تواند از رنگ خودرو و کاورهای رنگی محافظت کند ؟

بله، سرامیک پرو از ریزش رنگ بر اثر خطرات ناشی از تصادف های جزئی، لکه ها، روغن، خاک و اشعه UV و… محافظت می کند. سرامیک پرو کاملا انعطاف پذیر است و به هیچ وجه شکننده نبوده و ترک نخواهد خورد. همانطور که برای تمام سطوح، سرامیک پرو محصولی ارائه می دهد با خاصیت اثر خود تمیز شوندگی به شما اجازه می دهد تا سطح خود را به راحتی تمیز کنید. درواقع با تمیزکردن لکه های سخت خداحافظی خواهید کرد!

 • آیا سرامیک پرو را می توان بر روی شیشه ها استفاده کرد ؟

بله، خط تولید کارخانه سرامیک پرو یک خط تولید کامل و همه کاره است. محصول Ceramic Pro Rain محصولی است که برای شیشه به کار می رود که به عنوان یک آبگریز فوق العاده عمل می کند.

 • آیا سرامیک پرو از ایجاد لکه های آب جلوگیری می کند؟

خیر، نه تنها سرامیک پرو بلکه هیچ محصولی از ایجاد لکه های آب نمی تواند جلوگیری کند، علیرغم اینکه این محصول خاصیت خودتمیز شوندگی دارد در صورتیکه آب به میزان کافی بر روی سطح وجود داشته باشد موجب ریزش آب بهمراه لکه ها و کثیفی از سطح شده و هیچ اثری باقی نخواهد ماند اما اگر وزن و شدت آب بر روی سطح بسیار ناچیز باشد که موجب توقف آن شود تا تبخیر شود در آخر باعث ایجاد لکه خواهد شد اما سرامیک پرو این امکان را فراهم میکند که لکه های آب به کِلر و سطح رنگ هیچ آسیبی وارد نکند و براحتی پاک شود.

از آنجایی که سرامیک پرو یک لایه محافظتی را بر روی بستر ایجاد می کند، این اجازه را نمی دهد که مواد معدنی براحتی به سطح پوشش داده شده آسیب برساند و محافظت، طول عمر فلزات، رنگ، پلاستیک، کاور و غیره را فراهم می کند. سرامیک پرو یک محصول دارای سیلیکات و نانو ذرات شیشه می باشد و ممکن است نقاطی از بدنه و شیشه اتومبیل شما هنوز هم آب داشته باشد که منجر به ایجاد لکه آب شود ، اما در برابر لکه های آب بسیار مقاوم تر از پوشش بدون سرامیک پرو خواهد بود.

 • آیا سرامیک پرو قابل استفاده بر روی قسمت های فلزی خودرو می باشد ؟

بله، سرامیک پرو محافظ بسیار خوبی برای قطعات فلزی بوده و علیرغم جلا دادن به سطح از خوردگی، اکسیداسیون و تغییر رنگ محافظت می کند . اثر خود تمیزشوندگی سرامیک پرو نیز خاصیت تعمیر و نگهداری اولیه ای خواهد بود.

 • آیا سرامیک پرو می تواند از سنگ ریزه هایی که در جاده ممکن است به خودرو آسیب برساند ، جلوگیری کند ؟

سرامیک پرو یک محصول مبتنی بر سیلیکات است، به این معنی که در ترکیبات تولید آن نانوذرات شیشه وجود دارد و یک پوشش شیشه ای است. سرامیک پرو میتواند تا ۹۵% برای جلوگیری از این نوع آسیبها به مقاومت سطح پوشش داده شده بیافزاید چرا که برخورد سنگ ریزه و مقاومت سرامیک پرو در برابر آن به عوامل مختلفی از قبیل : شدت ضربه ، ابعاد شن ریزه ها ، زاویه تماس جسم به سطح و … بستگی دارد ، اما هنوز هم می توانید بر روی این محصول بعنوان این نوع مقاوم حساب کنید چرا که در صورت عدم وجود این پوشش ممکن است آسیب های جدی تری به سطح خودرو وارد شود و در صورت بروز آسیب نیز ممکن است سرامیک پرو آسیب ببیند نه بدنه خودرو شما !!!!

 • دوام و ماندگاری مدت سرامیک پرو چقدر است ؟

بسته سرامیک پرو Ceramic Pro Gold دارای گارانتی مادام العمر است و از طریق http://www.carfax.com/ در آمریکا تایید شده است. عمر این بسته طولانی تر از واکس و پولیش و سایر مشتقات اینچنینی در بازار است!

 • آیا می توان سرامیک پرو را به راحتی از روی خودرو پاک کنم ؟

خیر، سرامیک پرو را نمی توان به عنوان یک واکس ، پولیش و یا ترکیبات مشابه دانست که به راحتی با شستشو از بین می روند این محصول دارای دوام طولانی تر و مقاوم تر از این ترکیبات است. شما باید از برای سایش و حذف سرامیک پرو از پولیش ، سمباده و ترکیبات مشابه استفاده کنید.

پیشنهاد می شود همین امروز محافظت از سرمایه و دارایی خود را آغاز کنید !

پیمایش به بالا