جستجو کردن
Close this search box.

پوشش محافظتی حرفه ای برای
صنایع هوانوردی

حالا حالاها پوشش دیگری نخواهد آمد !!

خط حرفه ای پوشش های سرامیک پرو نه تنها برای محافظت از اتومبیل ها، قایق ها و خانه ها، بلکه برای حفاظت از هواپیماها و هلیکوپتر ها مناسب است. پوشش ها با ایجاد یک لایه محافظتی در برابر خوردگی در معرض هوا و یخ زدگی مقاوم شده و موجب جلوگیری از فرسایش سطوح می شود و باعث صرفه جویی در هزینه های تعمیر و نگهداری هواپیما می شود.

اثبات پوشش محافظتی برای صنعت حمل و نقل هوایی

خط حرفه ای پوشش های سرامیکی طرفدار نه تنها برای محافظت از اتومبیل ها، قایق ها و خانه ها، بلکه برای حفاظت از هواپیماها و هلیکوپتر ها نیز مناسب است. پوشش ها یک عایق محافظتی در مقابل خوردگی ، زنگ زدگی و یخ زدگی است که به صرفه جویی در هزینه های تعمیر و نگهداری کمک می کند.

پوشش های سرامیکی پرو را می توان برای قسمتهای بیرونی و داخلی انواع مختلفی از مخازن هوا نیز استفاده کرد.ایجاد یک ظاهر براق فوق العاده عالی و اثر خودتمیزشوندگی از خصوصیات محصول می باشد.

با توجه به خواص هیدروفوبیک، سرامیک پرو دید بهتر و ایمنی بیشتری برای پرواز در زمان بارش باران یا برف خواهد بود.

حفاظت بیرونی

قسمتهای بیرونی را می توان از خوردگی، تخریب توسط آلاینده ها و هر آسیب اینچنینی محافظت کرد. پوشش های سرامیکی پرو غیر آلی هستند و نمی توانند با اسید و حلال حل شوند. این پوشش به طور دائم در یک کشتی باقی می ماند و سالیان سال است که نام تجاری جدید خود را ذخیره می کند.

حفاظت از محیط زیست

طیف وسیعی از محصولات سرامیک پرو راه حل های تخصصی برای پوشش پلاستیک، چرم، نساجی و ضد باکتریایی بر اساس دی اکسید تیتانیوم با یون های نقره ای دارد. این پوشش ها می توانند عمر کشتی ها ، هواپیما را افزایش داده و ایمنی را برای مسافران افزایش بالا ببرد. علاوه بر این، می تواند از فرسایش صندلی ها و قطعات پلاستیکی داخلی را که برای مدت طولانی در حال استفاده هستند، تازه کند.

براساس یک تکنولوژی بسیار پیشرفته

پیمایش به بالا