جستجو کردن
Close this search box.

یک پوشش محافظتی حرفه ای برای
صنایع دریایی

حالا حالاها پوشش دیگری نخواهد آمد !!

سرامیک پرو دریایی اولین خط تولید محصول نگهداری پیشگیرانه در جهان است که به طور خاص برای حرفه ای ها طراحی شده است. مراکز تخصصی و آموزشی ما نصاب های حرفه ای آموزش دیده و دوره دیده را قادر می سازد برای اعمال سرامیک پرو محصولات دریایی بر روی تمام سطوح با تکنولوژی محافظتی روز دنیا بهترین کیفیت را به مشتریان ارائه دهند . سرامیک پرو دریایی، انتخاب حس مشترک مشتری و مجموعه سرامیک پرو در یک صنعت است که در آن هزینه ها برای قایق ، کشتی و سرمایه شما برای “هزار هزار تومان” تعریف شده است! با انجام سرامیک پرو شما به توقف هزینه میلیونها تومان برای مراقبتهای بعدی بیمه خواهید شد.
سرامیک پرو حفاظت از هر دو قسمت وسیله شما در زیر آب و بالاتر از سطح آب را بر عهده میگیرد. شرایط سخت محیط زیست زیر آب یک مشکل شناخته شده برای کارشناسان صنعت دریایی است. سرامیک پرو محافظت در برابر خوردگی ایجاد شده توسط آب نمک و فساد در پوست بدنه قایق و کشتی ناشی از انباشت جلبک ها و … افزایش میدهد. روش های امروز برای تمیز کردن قایق ها، خسته کننده هستند و با محیط زیست نیز سازگار نیستند. پوشش سرامیک پرو به اثرات مخرب خشن در زیر آب بر روی سطح قایق و کشتی را خاتمه می دهد و فرایند تمیز کردن بدون مشکل و به آسانی به نسبت قبل خواهد بود. امروزه محصولات سرامیک پرو برای محافظت از قایق و کشتیها به سراسر جهان از طریق نمایندگان ارسال می شود .
با استفاده از فناوری پیشرفته نانو، سرامیک پرو محصولی را ارائه می دهد در حالی که از وسیله شما محافظت می کند عملکرد کشتی و قایق شما را در آب نیز بهبود می بخشد. این محصول را نمی توان با هر چیزی که در حال حاضر در بازار است مقایسه کند و باید با محصول در رده خودش قرار گیرد و مقایسه شود . هنگامی که محصولات دریایی سرامیک پرو روی سطوح اعمال شده است، نیاز به واکس و دیگر محصولات حفاظتی موجود در بازار نمی باشد و آنها منسوخ شده اند. سرامیک پرو یک پوشش نانو سرامیکی مایع روشن و غیر رنگی است. هنگامی که بر روس سطح اجرا می شود، این تکنولوژی سطح را به یک سطح شیشه ای صاف، انعطاف پذیر فوق العاده نرم و شفاف تبدیل خواهد کرد تا ، موجب حفاظت از وسیله و حفظ بستر سطح تبدیل شود. سرامیک پرو با مواد پاک کننده شیمیایی یا اسیدها و شویننده ها قابل حذف و پاک شدن نیست .

یک محافظ بی همتا

براقیت بالا

محصولات سرامیک پرو دریایی در پایان کار یک سطح با کیفیت بالا در دسترس است! که بیش ازکیفیت رنگ OEM ( رنگهای ملامین ) و یا کیفیت ژل کُت می باشد. این به این معنی است که قایق شما بیشتر از روزی که شما آن را نو و تازه خریداری کرده اید تازه تر خواهد بود.

طول عمر

سرامیک پرو دریایی قوی ترین پوشش محافظتی برای قایق شما است. محصولات ما با طول عمر زیاد بوده و بسادگی از بین نمی روند و خطری هم برای محیط زیست ندارند .

تطبیق پذیری

سرامیک پرو دریایی پوشش همه جانبه وهمه کاره در دنیا است. با استفاده گسترده می توانید تمام فضای قایق و کشتی خود را محافطت کنید تا آسیب کمتری به آن وارد شود .

ضمانتنامه

ما ضمانت ها را اثبات شده و حتی بیش از آن را برای “آرامش خاطر” شما ارائه می دهیم، زیرا ما معتقدیم تجربه شما با سرامیک پرو دریایی در روز اول به مانند انتهای سال باید باشد!

سیستم سرامیک پرو دریایی

محافط اشعه UV

سرامیک پرو دریایی با استفاده از یک ترکیب از مواد معدنی مهار کننده UV یک انقلابی برای محافظت از کشتی در برابر شدیدترین اشعه های خورشید فراهم می آورد.

ترشحات اکسیداسیون

سرامیک پرو دریایی یک محصول لایه دار است که با پایه نفوذی شروع می شود که می تواند یک لایه محافظی را ایجاد کند که پوشش اولیه سطح را در مقابل اکسید شدن محافط کرده و سطحی تمیزی به شما ارائه میدهد.

انتشار فوری

سرامیک پرو دریایی سطح کشش سطح پوشش داده شده را کاهش می دهد و از رشد و کاشت ریشه جلبک ها به داخل حفره های رنگ سطح جلوگیری می کند و باعث می شود که پاک کردن جلبکها از روی سطح بسیار آسان باشد.

خود تمیز شوندگی

لایه محافظ سرامیک پرو دریایی سطح تنش سطوح را کاهش می دهد سطوح اجازه می دهد که فضله پرنده، خون ماهی، روغن و سایر آلاینده ها به راحتی شسته و پاک شوند.

تمام مزایای سرامیک پرو دریایی رو ببینید

آبگریزی / هیدروفوبیکی

محصولات حرفه ای سرامیک پرو دارای ویژگی های مشابهی در بسیاری از گیاهان در سراسر جهان هستند که دارای خواص هیدروفوبیک شدید و حفاظت درازمدت هستند.

محافظت در برابر اشعه فرا بنفش

محافظ UV ساخته شده در داخل سرامیک پرو محافظت از ژلکات، رنگ، لاستیک و پلاستیک در برابر پیری رنگ و محو شدن را افزایش می دهد. با سرامیک پرو قایق خود را حفظ خواهید کرد “با نام تجاری جدید” و با کمترین هزینه های نگهداری در آینده.

مانع در برابر آب شور دریا، نشت، اکسیداسیون، اگزوز، اشباع و مواد شیمیایی

بر اساس “اثر لوتوس”، این نانو سرامیک به ما اجازه می دهد یک سطح هیدروفوب صاف ایجاد کنیم. این باعث می شود یک عامل ضدقطره سازگار باشه که باعث تمیز کردن ماهی ها و سایر آلاینده ها می شود.
پیمایش به بالا