جستجو کردن
Close this search box.
قیمت سرامیک ماشین، قیمت سرامیک خودرو، هزینه سرامیک خودرو، قیمت سرامیک بدنه خودرو

هزینه سرامیک خودرو

هزینه سرامیک خودرو یکی از فاکتورهای بسیار مهم برای استفاده از این خدمات می باشد که اغلب افراد به آن توجه می کنند. چون تفاوت نرخ برای این قبیل خدمات بسیار زیاد بوده و شک و ابهاماتی برای مشتری بوجود می آید. به همین دلیل در ادامه نگاه جامعی به این مساله داشته و تمام پارامترهای موثر در تعیین قیمت سرامیک خودرو را بررسی خواهیم کرد. با سرامیک پرو همراه باشید.

هزینه سرامیک خودرو چقدر است؟

سرامیک بدنه خودرو یکی از بهترین و کاربردی ترین روش ها برای مقاوم سازی بدنه ماشین در برابر خراشیدگی، تاثیر منفی باران های اسیدی و همچنین آفتاب سوختگی می باشد. این مواد نوعی لایه محافظ مایع بوده که بعد از اجرا با رنگ بدنه پیوند برقرار نموده و به آنها متصل میشود.

قیمت سرامیک بدنه خودرو در حالت کلی نسبت به واکس و پولیش بیشتر است و به همین دلیل ممکن است کمتر مورد توجه قرار گیرد. اما اگر مزایای متعدد آن را بررسی کنید متوجه خواهید شد که هزینه آن در برابر نقاط مثبتش کاملا توجیه شده است.

قیمت سرامیک ماشین، قیمت سرامیک خودرو، هزینه سرامیک خودرو، قیمت سرامیک بدنه خودرو
قیمت سرامیک ماشین، قیمت سرامیک خودرو، هزینه سرامیک خودرو، قیمت سرامیک بدنه خودرو

قیمت سرامیک خودرو تصادفی

توجه داشته باشید که در مراحل سرامیک کردن بدنه خودرو، لازم است ابتدا زیرساخت کاملا آماده شود. به همین دلیل تمام خط و خش های عمقی و سطحی باید رفع شوند تا نتیجه بهتری از کار دریافت کنید. لذا اگر خودرو تصادفی است و خراشیدگی های عمقی زیادی در آن به چشم میخورد، لیسه گیری و پولیش نیز باید انجام شود که زمان بر و هزینه بر هستند.

در نتیجه می توان گفت، برای محاسبه هزینه سرامیک بدنه خودرو باید وضعیت فعلی ماشین و بدنه آن بررسی شود. هر اندازه بدنه خودرو سالم تر باشد، در نهایت قیمت سرامیک ماشین برای آن کمتر است و بالعکس.

مزایای سرامیک کردن خودرو

با یک بررسی کلی و ساده متوجه خواهید شد که قیمت سرامیک خودرو در بازه یک میلیون تا ۱۵ میلیون در حال حاضر تغییر می کند. با توجه به تفاوت نرخ بسیار زیاد بدون شک این با ابهام و تردید در استفاده از این خدمات مواجه خواهید شد. لازم به ذکر است که پارامترهای بسیار زیادی در تعیین قیمت و هزینه سرامیک ماشین نقش دارند که مهم ترین آنها عبارتند از:

 • نوع مواد نانو سرامیک

یکی از مهم ترین و اصلی ترین فاکتورهای موثر در محاسبه قیمت سرامیک خودرو، نوع مواد مورد استفاده در آن است. مواد نانو سرامیک در حالت کلی دارای سه نوع پلیمری، کوارتزی و ترکیبی دو مورد اشاره شده می باشد. این مواد از نظر میزان مقاومت و عکس العمل در برابر شرایط محیطی مختلف با هم تفاوت داشته و بر همین اساس نیز قیمت های متفاوتی دارند.
توجه داشته باشید که نوع پلیمری این مواد که قیمت ارزانی دارند در مقابل بارندگی مقاوم بوده و نوع سیلیکات می تواند مقاومت در برابر خط و خش را نیز افزایش دهد. از بهترین نوع مواد نانو سرامیک می توان به ترکیباتی پلمیری و سیلیکات اشاره کرد که ترکیبی از ویژگی های مثبت پلیمری و سیلیکاتی را دارد. بر همین اساس می توان گفت، قیمت سرامیک بدنه خودرو با مواد ترکیباتی پلمیر و سیلیکاتی بیشتر از دو نوع دیگری است.

 • برند مواد سرامیک خودرو

از دیگر فاکتورهای بسیار مهم که به شدت می تواند هزینه سرامیک خودرو را افزایش یا کاهش دهد، برند این مواد است. برندهای بسیار زیادی در تولید مواد سرامیک خودرو فعالیت دارند و به دلیل تفاوت در فرمولاسیون، کیفیت کار آنها با هم فرق داشته و قیمت های گوناگونی را برای محصولات خود ارائه می دهند. در اغلب مواقع محصولات برندهای معتبر گران تر بوده و به همین دلیل قیمت سرامیک بدنه خودرو با آنها بیشتر است.

 • تاثیر نوسان نرخ ارز بر هزینه سرامیک خودرو

اغلب مواد نانو سرامیک موجود در بازار وارداتی هستند و به همین دلیل نمی توان از تاثیر نوسانات نرخ ارز بر قیمت آنها چشم پوشی کرد. متاسفانه به دلیل افزایش نرخ ارز در چند سال اخیر قیمت این قبیل خدمات با رشد زیادی مواجه شده و همیشه در حال تغییر هستند.

 • سطح بدنه خودرو

این کاملا طبیعی است که هر اندازه سطح بدنه خودرو بزرگتر باشد، به همان نسبت به مواد سرامیک بیشتری نیاز دارد. در نتیجه می توان گفت، سطح بدنه خودرو یکی از فاکتورهای موثر بر هزینه سرامیک خودرو به شمار می رود.

قیمت سرامیک بدنه خودرو چند لایه

در حالت کلی از مواد نانو سرامیک برای افزایش مقاومت بدنه در برابر عوامل محیطی استفاده میشود. به همین دلیل این مواد نوعی محافظ و پوشش قوی محسوب میشوند که از بدنه محافظت می کنند. اگر این کار به صورت حرفه ای انجام شود، چند لایه مواد نانوسرامیک به صورت کاملا یکدست و هموار روی بدنه قرار میگیرند تا استقامت افزایش پیدا کند.

بدون شک هر چه تعداد لایه های این مواد بیشتر باشد، قیمت سامیک ماشین نیز افزایش پیدا می کند. در اغلب مواقع تبلیغات سرامیک خودرو ارزان قیمت به معنای استفاده از تعداد لایه های کم این مواد می باشد که کیفیت کار را به شدت کاهش می دهد.

قیمت سرامیک ماشین لوکس

توجه داشته باشید که برای سرامیک کردن بدنه خودرو ماشین های لوکس نه تنها به تخصص بالایی نیاز است، بلکه مواد مورد استفاده نیز کیفیت بالاتری دارند. به همین دلیل هزینه سرامیک خودرو با توجه به برند و مدل ماشین تغییر می کند. در حالت کلی خودروهای لوکس همیشه این قبیل خدمات برایشان با نرخ های بالاتری ارائه میشود.

قیمت سرامیک بدنه خودرو در تهران

توجه داشته باشید که موقعیت مکانی مراکزی که خدمات نانوسرامیک خودرو را ارائه می دهند می توانند بر هزینه نهایی کار تاثیر داشته باشند. به عنوان مثال هزینه سرامیک ماشین در تهران بیشتر از شهرستان ها می باشد و با توجه به دستمزد و هزینه های جانبی این مساله کاملا توجیه شده است.
قیمت سرامیک ماشین، قیمت سرامیک خودرو، هزینه سرامیک خودرو، قیمت سرامیک بدنه خودرو
بنر سرامیک پرو - ceramicpro.ir

اطلاعات بیشتر در مورد    دیتیلینگ خودرو

قیمت سرامیک ماشین، قیمت سرامیک خودرو، هزینه سرامیک خودرو، قیمت سرامیک بدنه خودرو

هزینه سرامیک خودرو حرفه ای

یکی دیگر از فاکتورهای بسیار مهم و تاثیرگذار بر قیمت سرامیک بدنه خودرو، میزان تخصص فرد اجرا کننده است. در مراکز معتبر و حرفه ای به دلیل استفاده از مواد با کیفیت و همچنین تخصص و تجربه بالای فرد، دستمزد بیشتری نیز دریافت میشود.

آیا هزینه سرامیک خودرو در قیمت خودرو تاثیر گذار است؟

توجه داشته باشید که سرامیک خودرو به عنوان رنگ محسوب نمیشود و به همین دلیل نباید نگران اثر منفی آن بر قیمت ماشین باشید. در صورت اجرای تخصصی و حرفه ای و استفاده از مواد باکیفیت، سرامیک هیچ آسیبی به بدنه خودرو وارد نمی کند. به همین دلیل در زمان فروش ماشین قیمت ها را تحت تاثیر قرار نمی دهد. اما اجرای نادرست آن می تواند نتیجه عکس داشته باشد. لذا بهترین کار استفاده از مواد باکیفیت متعلق به برندهای شناخته شده و اجرای آن در مراکز حرفه ای است.

خرید نانوسرامیک با بهترین قیمت

ارزان بودن به هیچ عنوان ملاک خوبی برای انتخاب یک محصول یا خدمات نیست، بلکه باید به تلفیق کیفیت و قیمت مناسب دست پیدا کرد. سرامیک پرو ایران به عنوان نمایندگی رسمی و انحصاری Ceramic Pro در ایران مواد نانوسرامیک خودرو را با بالاترین کیفیت فراهم نموده و به سراسر ایران ارسال می کند. قیمت سرامیک خودرو این برند در برابر کیفیت و دوام و ماندگاری آنها کاملا منصفانه و مقرون به صرفه می باشد. برای آشنایی با ویژگی های این محصولات و استعلام قیمت روز آنها می توانید با کارشناسان سرامیک پرو تماس بگیرید.

بنر سرامیک پرو - ceramicpro.ir

اطلاعات بیشتر در مورد    سرامیکی کردن خودرو

قیمت سرامیک بدنه خودرو بیشتر است یا پولیش؟

پولیش از روش های لازم برای اجرای نانوسرامیک می باشد و اجرای نانوسرامیک مستلزم ریکاوری بدنه ( پولیش ) می باشد که تاثیر زیادی بر جلا و براقیت آن نیز دارند. اما ممکن است این سوال برایتان بوجود آمده باشد که قیمت سرامیک ماشین بیشتر است یا پولیش؟ توجه داشته باشید که پولیش بیشتر برای از بین بردن خط و خش است و نمی تواند تاثیر زیادی بر مقاومت بدنه داشته باشد. اما مواد نانوسرامیک با رنگ بدنه پیوند برقرار نموده و به همین دلیل مقاومت آنها را در برابر شرایط محیطی و غیره افزایش می دهند.

نوع مواد استفاده شده در سرامیک کردن و پولیش، نحوه انجام کار و مدت زمانی که صرف آن میشود همگی باعث شده اند تا هزینه سرامیک خودرو بیشتر از پولیش باشد.

صافکاری بدون رنگ با دستگاه مکش

با توجه به آنچه در طول متن اشاره شد، برای محاسبه قیمت سرامیک ماشین لازم است چند مرحله مهم رعایت شود که عبارتند از:

 • بررسی دقیق بدنه خودرو و وضعیت فعلی آن از نظر رنگ و خط و خش توسط کارشناس
 • بررسی سطح مورد نظر برای سرامیک کردن
 • بررسی دقیق مدل و برند خودرو
 • انتخاب مواد نانوسرامیک بر اساس میزان بودجه مشتری و توجه به کیفیت آن
 • پس از اینکه تمام این مراحل توسط کارشناس حرفه ای بررسی شد، در نهایت هزینه سرامیک خودرو محاسبه میشود. توجه داشته باشید که میزان بودجه در دسترس مشتری تاثیر زیادی بر قیمت کار دارد.
  چون بر همین اساس کارشناس می تواند نوع مواد و تعداد لایه های مناسب را انتخاب و استفاده کند. اما مهم این است که تنها برای کاهش قیمت سرامیک بدنه خودرو، کیفیت کاهش نیابد. در غیر این صورت در زمان کوتاه سرامیک اثر خود را از دست داده و مجدد باید این هزینه ها پرداخت شوند که قطعا مقرون به صرفه نخواهد بود.
قیمت سرامیک ماشین، قیمت سرامیک خودرو، هزینه سرامیک خودرو، قیمت سرامیک بدنه خودرو
بنر سرامیک پرو - ceramicpro.ir

اطلاعات بیشتر در مورد    نصب شیشه دودی خودرو

دوام سرامیک خودرو

قیمت سرامیک ماشین، قیمت سرامیک خودرو، هزینه سرامیک خودرو، قیمت سرامیک بدنه خودرو

آیا هزینه سرامیک بدنه خودرو به صرفه است؟

آیا هزینه سرامیک بدنه خودرو به صرفه است؟

با توجه به اینکه حداقل یک میلیون برای سرامیک خودرو باید اختصاص دهید و گاها تا ۱۵ میلیون هم افزایش پیدا می کند، ممکن است کمی دچار شک و تردید شوید. آیا اصلا پرداخت هزینه سرامیک خودرو به صرفه است و توجیه اقتصادی دارد؟ به چند دلیل مهم می توان گفت که این قبیل اقدامات کاملا به صرفه هستند و در بلند مدت اثر خود را نشان می دهند که عبارتند از:

 • خودروهایی که دارای پوشش نانو سرامیک هستند، به واکس و پولیش در طول سال احتیاج ندارند. به همین دلیل می تواند هزینه ها را کاهش دهد.
 • با توجه به اینکه لایه های سرامیک از رنگ اصلی بدنه محافظت می کنند، به همین دلیل خودرو دچار رنگ پریدگی، آفتاب سوختگی نشده و افزایش مقاومت در برابر خط و خش نیز ایجاد می شود و قیمت ماشین بدلیل آسیب به رنگ به مرور افت نمی کند.
 • شستشوی خودروهای دارای لایه سرامیکی آسان بوده و به دلیل آبگریزی تنها پس از شستشو با دستمال مرطوب می توان کثیفی های آن را از بین برد. در نتیجه نیاز به استفاده مداوم از خدمات کارواش نخواهد بود.
پیمایش به بالا

مسیریابی با: